Novinky fotbal a futsal. Oblíbené hračky pro děti. Výuka jazyků a jazykové školy a kurzy. Moderní kosmetika.

Film

Film

Listings
Na sehraném týmu Smíchovské mordparty je vypátrání pachatelů těch nejzávažnějších trestních činů. Praha není jen plná lesku a luxusu, nýbrž má i svá temná zákoutí, jenž jsou dějištěm nejedné složité zápletky.
http://kriminalkaandel.southeast.cz
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Aug 2, 2012) :: Listing Details
Poslíček Philip J. Fry se nešťastnou náhodou dostává na 1000 let do kryogenní komory. Za tu době se svět jak ho znal, proměnil v nepoznání. Do jeho objevování se pouští v prasynovcově doručovatelské firmě Planet Express.
http://futurama.onlinearchiv.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jul 31, 2012) :: Listing Details
Amatérští kuchaři se zhošťují výzvy se poprat nejen o titul MasterChef, ale zejména o finanční odměnu a příležitost vydat vlastní kuchařku. Kdo si se záludnými úkoly poradí nejlépe můžeme samozřejmě sledovat i online.
http://masterchef.neprepinej.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jul 26, 2012) :: Listing Details
V běžné dělnické rodině Musilů se potíže každodenního života řeší hodně netradičním způsobem. Není tak o humorné situace nouze, které jsou brány s ironickým nadhledem. Jednotlivé epizody lze sledovat i online v internetovém archivu.
http://helena.onlinearchiv.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jul 19, 2012) :: Listing Details
V centru asistované reprodukce Život svádějí jeho lékaři každodenní bitvu s nepřízní osudu a dávají bezdětným párům naději na potomka. Souběžně si ale prožívají vlastní strasti života plné vyhrocených konfliktů i lásek.
http://zazrakyzivota.onlinearchiv.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jul 18, 2012) :: Listing Details
Seriál soukromé pasti zachycuje neobvyklé lidské osudy, jenž napsal samotný život. Ač souhrou náhod či i vlastní vinou se dostávají hrdinové jednotlivých příběhů do nezávidihodné situace, s níž je mnohdy velice obtížné vyklouznout.
http://soukromepasti.onlinearchiv.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jul 8, 2012) :: Listing Details
Čtveřice nevěst si na svůj velký svatební den zve krom nejbližších i konkurenty, které jí vše pěkně zkritizují a ohodnotí. Té, jíž se nakonec podaří získat největší počet bodů, si vyslouží svatební cestu snů.
http://4svatbyonline.southeast.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jul 7, 2012) :: Listing Details
Do prvního ročníku akademie Kláry jakubské nastupuje mnoho talentovaných žáků. Avšak jen některým se podaří poprat se všemi nástrahami a od prvních krůčků dojít až na vrchol. Jejich snahy lze sledovat i v online archivu.
http://prvnikrok.onlinearchiv.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jul 3, 2012) :: Listing Details
V první rodinné pojišťovně si můžete pojistit kdeco, ovšem štěstí pojistitelné není. V jednu chvíli stojí při protagonistech seriálu a během okamžiku se rozplyne a přichází nepřízeň osudu, s níž se každý vypořádává svým originálním způsobem.
http://pojistovnastesti.onlinearchiv.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jun 28, 2012) :: Listing Details
Na rozvodového právníka Dana Majera čeká nejeden zapeklitý případ s hodně nečekaným rozuzlením. Příběhy dvojic, které jejich osud přivedl až do jeho kanceláře jsou navíc postavené na reálných kauzách.
http://afery.onlinearchiv.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jun 22, 2012) :: Listing Details
Přihlášení














Uživatelské jméno:
heslo:
Registrace
Statistiky
Celkový počet odkazů: 125
Celkový počet kategorií: 0