Novinky fotbal a futsal. Oblíbené hračky pro děti. Výuka jazyků a jazykové školy a kurzy. Moderní kosmetika.

Film

Film

Listings
Základní školu Sever čeká náročný boj o její přežití. Pokud se učitelskému sboru nepodaří najít společnou řeč a nejpozději do pololetí radikálně nezlepší prestiž školy, čeká je zrušení. A to rozhodně ředitel Grepl nehodlá připustit.
http://zakladkaonline.southeast.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Sep 8, 2012) :: Listing Details
Nový seriál tv Nova nás zavede do školních chodeb víceletého gymnázia. To se nemá zrovna čím pyšnit, statisticky patří k nejhorším na kraji a právě nadešel čas lámání chleba. Pokud se do konce školního roku nestane zázrak, bude tato škola zrušena.
http://gymplonline.southeast.cz
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Sep 8, 2012) :: Listing Details
Na učitelský sbor základní školy Sever čeká těžká dřina za záchranu svého živobytí. Nejpozději do pololetí musí přesvědčit ministerstvo, že jejich zázemí a pedagogické metody převyšují věčného rivala základní školu Jih.
http://zakladkaonline.neprepinej.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Sep 5, 2012) :: Listing Details
Maloměstké gymnázium je nechvalně známé svou špatnou pověstí a trpělivost začíná docházet i kraji. Učitelský sbor dostává jediný rok na to, aby nelichotivou bilanci zvrátil. Podaří se zdánlivě neřešitelný problém vyřešit a zabránit tak uzavření školy?
http://gymplonline.neprepinej.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Sep 3, 2012) :: Listing Details
Dvě rodiny, které rozdělila nepřízeň osudu se na pozadí hradišťské kardiologie a kardiochirurgie snaží najít své cesty domů. Jak si Bernáti a Kosíci poradí z výzvami života lze krom televizní premiéry sledovat v online archivu.
http://cestydomu.onlinearchiv.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Sep 2, 2012) :: Listing Details
Lékaři kamenického oddělení chirurgie denně svádějí bitvy o životy svých pacientů i své právo na trochu toho štěstí. Jejich osudu můžeme sledovat krom televizní premiéry i online v internetovém archivu voyo.cz
http://ordinacevruzovezahrade.onlinearchiv.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Sep 2, 2012) :: Listing Details
Problémem současné doby není jen velké množství obézních jedinců. Stejným problémem je i jejich pravý opak, vychrtlík. Jak si povedou tyto dva extrémy, pokud pod dohledem budou mít opačné jídelníčky?
http://zhubninebopriber.southeast.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Aug 29, 2012) :: Listing Details
Po třech letech se na televizní obrazovky vrací pořad na vlastní oči. Janek Kroupa a Josef Klíma nás v něm provedou těma nejaktuálnějšími kauzami i příběhy běžných smrtelníků, jimž se nenávratně zalili jejich životy.
http://navlastniocionline.southeast.cz/
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Aug 21, 2012) :: Listing Details
Stovky amatérských kuchařů přijali výzvu předvést své dovednosti a poprat se o titul masterchef. K vysněnému cíly ale na ně čeká nejedna záludný úkol, jenž do morku kostí prověří jejich odhodlání i schopnosti.
http://masterchefonline.southeast.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Aug 13, 2012) :: Listing Details
Vesmírná loď červený trpaslík je zasažena smrtelnou radiací a tři milióny let se stává neobyvatelnou. Jediný, kdo tuto nehodu přežil je Dave Lister, jemuž dělá společnost tvor, jenž se vyvinul s jeho kočky a hologramem Rimmera.
http://cervenytrpaslik.onlinearchiv.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Aug 2, 2012) :: Listing Details
Přihlášení


Uživatelské jméno:
heslo:
Registrace
Statistiky
Celkový počet odkazů: 125
Celkový počet kategorií: 0